geri

Canavar, Çekmeköy'den bildiriyor

28/04/2007

2 haftalık aradan sonra geri döndüm. 27 Nisan Cuma sabahı yemin törenim oldu. 2 hafta boyunca yoğun fiziksel eğitim gördük. Bundan sonraki iki aylık süreçte fiziksel eğitimin yerini dersler alacak. Haziran sonunda da bir aksilik olmazsa eğitimimi tamamlayarak Hava Savunma Takım Komutanı olarak mezun olacağım.

Askerde de günler sivil hayattaki gibi çabucak geçiyor. Gün içinde çok yoğun olsam da akşamları "Bensiz ve Mutlu Kal" üzerinde çalışmaya devam ediyorum. Yarım kalmış projelerimle beraber bir iki yeni proje üzerinde de fırsat buldukça düşünmeye çalışıyorum. Özellikle "KimTutarBizi" projesinin yeri benim için çok ayrı. Umarım mezuniyet töreninden sonra üzerinde yoğun biçimde çalışma fırsatı bulabileceğim. Bunun yanında yarım kalmış olan "Underground Coder" ve "tasX" projeleri üzerine de kafa yoruyorum. Bu projeler hakkındaki ayrıntılı bilgileri en kısa zamanda eklemeye çalışacağım. Son olarak da "Erkek Hakları Manifestosu" kıvamında yeni bir proje kafamda şekillenmeye başladı. Henüz çok yeni olsa da güzel bir konu olacağını tahmin ediyorum.

sTerm ile ilgili bir tane hata bildirimi aldım ama üzerinde çalışacak ne vaktim ne de bilgisayarım var. Yalnızca haftada bir maillerime bakıp siteye bir iki şey girebileceğim.

Dışarıda olmak, özgür olmak gerçekten çok güzelmiş. Kıymetini bilin:)

Follow me on Twitter